JÓGOVÉ RITUÁLY V TĚHOTENSTVÍ

 od 21. do 24. srpna 2023

Užijte si pravidelné desetiminutovky v těhotenství,

které zmírní běžné těhotenské obtíže a připraví vás na 

vědomý porod.

HÝČKÁNÍ ZDARMA

Ráda byste si těhotenství začala více užívat a vytvořila si větší prostor pro péči o sebe a miminko? 

Přejete si ulevit přetěžovaným partiím, ale nevíte, co můžete cvičit a co ne

Chcete navést své tělo i mysl k uvolnění, abyste miminku usnadnily cestu na svět

Přejete si pracovat se svými strachy a uklidnit svou mysl relaxací


Připojte se do MINIkurzu

JÓGOVÉ RITUÁLY V TĚHOTENSTVÍ

zdDARma,

který zahrnuje funkční a intuitivní přístup v jednom.


Naučím vás ranní a večerní jógovou sestavu, která vás protáhne, posílí a uvolní zároveň.

Vyzkoušíte si dechové techniky s intuitivními pohyby, které usnadní miminku cestu na svět.

A jako hlavní bonus se dozvíte, jak držet své tělo tak, aby vás záda nebolela a miminko se natočilo do optimální pozice pro porod.

Jste spíš skřivanka, která si užívá ranní rituály?

Nebo sova, která upřednostňuje podvečerní ladění? 

Pojďte krok za krokem

a zařaďte péči o sebe do každodennosti.

Na co se můžete těšit?

RANNÍ RITUÁLY

Osvěžíte své tělo i mysl pečujícími ranními rituály od probuzení až po usednutí na podložku. Odlehčíte ZÁDŮM, probudíte pánevní dno a střed těla přes ENERGIZUJÍCÍ minisestavu vhodnou pro všechny trimestry, která uleví přetíženým bedrům a posílí oslabená místa.

MINDFULNESS RITUÁLY

Mysl ovlivňuje tělo a tělo ovlivňuje mysl. Porod je z velké části o hlavě a pokud není UVOLNĚNÁ mysl, tělo se neuvolní. Napojíte se na miminko pomocí jednoduchých VŠÍMAVÝCH kroků a díky RELAXACI postupně proměníte strach na důvěru v sebe.

VEČERNÍ RITUÁLY

Díky večerním rituálům zklidníte své tělo i mysl, ulevíte přetěžovaným partiím a připravíte se na výživný SPÁNEK. Uvolníte své tělo přes intuitivní pohyby, které vám pomohou dostat se z hlavy do těla a společně s DECHOVOU VLNOU usnadní cestu miminku na svět.

RITUÁLY V KAŽDODENNOSTI

Dozvíte se, co můžete KAŽDÝ DEN udělat pro to, aby se miminko natočilo pro porod do optimální POZICE a šlo na svět co nejsnáze. Jak své tělo držet tak, aby vás v těhotenství NEBOLELO a připravila jste jej na období po porodu. A proč se u porodu VLNIT.

Všechny pohyby se naučíte provádět zdravě v souladu  

s anatomií těla,

s respektem vůči bříšku a v napojení na 

intuici.

KDY

21. 8. - 24. 8. (pondělí - čtvrtek)

KDE

facebooková uzavřená skupina

CO

4 dny inspirace, cvičení, sdílení
Vaše osobní údaje budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů a e-mailů k této kampani. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého e-mailu. Zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.

Co o rituálech pověděly ženy, které jimi už prošly?

Milá Verunko, tvým minikurzem jsi mě ve 30. tt. doslova vrátila do mého těla. Jak už jsem psala v příspěvku na fb, mám pocit že bez tebe teď nedokážu žít 😀 Moc mě baví tvé vedení, tvůj projev, tvé znalosti, informace, způsob, jakým se všem věnuješ. Jsem zkrátka nadšená a budu tě sledovat.
Lucie Svačinová
Dobrý den, Veroniko, chtěla bych Vám poděkovat za Minikurz jógových rituálů. Bylo to inspirativní a moc příjemné, obsahově i formou, především tedy Vaším milým a klidným projevem. Krásně se Vás poslouchá a vyzařujete takové dobro a klid 🙏
Zuz Vé
Veru, moc děkuji za MINIkurz Jógové rituály v těhotenství, jsem díky němu klidnější, vyrovnanější a těším se víc a víc na miminko. Dodala jsi mi odvahu, energii a klid. Nejen Tvou péčí, ale i vyjadřováním, celkovým vystupováním, Tvým hlasem a osobností. Je vidět, že to vše děláš s láskou a je očividná Tvá vzdělanost a informovanost, což je úžasné. Opravdu děkuji
Barbora Luňáková
Krasna,jemná,velmi ženská energie🌹🥰moc moc dekuji🤩zaroven bych rada dodala me zavnimani i krasne drzeneho prostoru pro prijemne získávání informaci,i za to moc dekuji,protože vnimam,ze toto je velmi dulezite💖✨vždycky pro me byla super joga,ale to propojeni s velmi jemnými pohyby,které krasne srovnaji telo a zaroven meditace,velmi uzasny a kvalitni komplex✨💫🥰s každým videjkem z kurzu dve duse na jogamatce vnimam tu laskavou peci,která mi skrz prochazi,moc dekuji💖
Inuška
Moc děkuji za minikurz... Toto často nepíšu, ale přihlašuji se sem tam na různé webináře o věcech, které mě zajímají, a často webinář nedokoukám nebo mě nemotivuje k nákupu dalších produktů. U vás se toto nestalo, naopak mi všechny informace přišly přínosné a krásně mi seděly do komplexnosti přístupu. Zvažovala jsem koupi, ale z ochutnávky jsem měla pocit, že konečně dostávám informace, které potřebuji, které jsou pro mě důležité a zároveň nezapomínám na další oblasti, které se toho dotýkají. I přes to, že webinář byl krátký, dotkla jste se spousty pro mě důležitých oblastí, zaznělo tam spousta důležitých informací, které jsem si vzala k srdci. A i když to byly drobnosti, tak hned po pár dnech vědomého stání a sezení cítím úlevu, je mi v těle lépe. Stejně tak těch pár vět o rebozu bylo pro mě opravdu důležitých. A to je asi i váš dar - v pár větách předat to "jádro" informací, které by někomu jinému stačily na hodně ukecaný víkendový kurz 🙂
Nela Szmek Hollayová
Tvoj hlas ma upokojuje a nechať sa ním viesť mi robí veľmi dobre na tele aj na duši 🥰Krásny večerný rituál, ktorý zvládnem aj v únave, skutočne je veľmi jemný a láskavý. Ďakujem Ti 🙏
Klaudia
Veru moc sem si minikurz užila, jsi takový pohlazení po duši🥰
Janča

Kdo vás rituály provede?

Veronika Johánková

Jsem snílek, celostní lektorka, průvodkyně a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotensképoporodní funkční jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesnéduševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sdílení radostístarostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.

Nejčastěji pokládané dotazy

JSEM NA ZAČÁTKU TĚHOTENSTVÍ, MOHU SE ZAPOJIT?

Ano, pokud nemáte od svého gynekologa či porodní asistentky doporučený klid. Minikurz má za cíl vás informovat a vtáhnout do péče o sebe a miminko v bříšku co nejdříve. Nejdůležitější je začít vnímat své tělo.

JSEM V TŘETÍM TRIMESTRU, MÁ PRO MĚ MINIKURZ JEŠTĚ SMYSL?

Určitě, protože třetí trimestr je velice důležitý pro celkové zklidnění a přetočení miminka do optimální pozice pro porod. V lekcích se zaměříme na uvolnění psychiky a pánevního dna. Nikdy není pozdě pro vědomou přípravu na porod.

CO KDYŽ LEKCE NEBUDU STÍHAT?

Nebojte, můžete si vše v klidu procházet ze záznamů.