JÓGOVÉ RITUÁLY V TĚHOTENSTVÍ

Workshop

11. ledna 2024

10:00

(možné zhlédnout i ze záznamu)

Pojďte vstříc pohodovému těhotenství díky vhodným pohybovým návykům,  

které zmírní běžné těhotenské obtíže a připraví vás na 

vědomý porod i období po něm.

HÝČKÁNÍ ZDARMA

Přejete si ulevit přetěžovaným partiím, ale nevíte, co můžete cvičit a co ne

Chtěla byste svému miminku pomoci k optimální poloze pro porod?

Ráda byste si těhotenství začala více užívat a vytvořila si větší prostor pro péči o sebe a miminko? 

Chcete navést své tělo i mysl k uvolnění, abyste miminku usnadnily cestu na svět

Přejete si pracovat se svými strachy a uklidnit svou mysl relaxací


Připojte se na workshop

JÓGOVÉ RITUÁLY V TĚHOTENSTVÍ

zdDARma,

který zahrnuje funkční pohyb v kombinaci s jógou a mindfulness.


Dozvíte se, jak zacentrovatnést své tělo tak, abyste předešly bolestem v kříži a miminko se natočilo do optimální pozice pro porod.

Naučím vás sestavu, která vás protáhne, posílíuvolní zároveň.

Vyzkoušíte si dechové techniky s intuitivními pohyby, které usnadní miminku cestu na svět.

Pojďte krok za krokem

a zařaďte péči o sebe do každodennosti.

Na co se můžete těšit?

ČEMU SE V TĚHOTENSTVÍ VYHNOUT?

Dozvíte se, jak se vyhnout nefyziologické DIASTÁZE a potížím s PÁNEVNÍM DNEM. Co znamená HYPERMOBILITA v těhotenství? Jak předejít bolestem v kříži, mezi lopatkama a v krční oblasti. Čím je způsobena bolest STYDKÉ stydké spony nebo vznik HEMEROIDŮ? Povím vám, na co si dát POZOR, abyste se vyhnuly klasickým těhotenským OBTÍŽÍM.

POHYBOVÉ RITUÁLY V TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU

Vyzkoušíte se ENERGIZUJÍCÍ minisestavu vhodnou pro všechny TRIMESTRY i POPORODNÍ období, která uleví přetíženým zádům, rozpruží a posílí oslabená místa. Uvolníte své tělo přes intuitivní pohyby, které vám pomohou dostat se z hlavy do těla a společně s DECHOVOU VLNOU usnadní cestu miminku na svět.

DECHOVÉ A MINDFULNESS RITUÁLY

Porod je z velké části o hlavě a pokud není UVOLNĚNÁ mysl, tělo se tak snadno neuvolní. Funguje to i naopak. Zjistíte, jak dýcháte a jak vám dech může pomoci při bolestech v těhotenství, při zpracování STRACHŮ hlavně u PORODU. Napojíte se na miminko pomocí jednoduchých VŠÍMAVÝCH kroků a díky RELAXACI postupně proměníte strach na důvěru v sebe.

RITUÁLY V KAŽDODENNOSTI

Dozvíte se, co můžete KAŽDÝ DEN udělat pro to, aby se miminko natočilo pro porod do optimální POZICE a šlo na svět co nejsnáze. Jak své tělo držet tak, aby vás v těhotenství NEBOLELO a připravila jste jej na období po porodu. A proč se u porodu VLNIT.

Všechny pohyby se naučíte provádět zdravě v souladu  

s anatomií těla,

s respektem vůči bříšku a v napojení na 

intuici.

KDY

11.1. 2024, 10:00

KDE

živě přes YOUTUBE na stránce Jógových rituálu v těhotenství

CO

inspirace, cvičení, rozhovory, sdílení, Q & A
Vaše osobní údaje budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů a e-mailů k této kampani. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého e-mailu. Zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.

Co o rituálech pověděly ženy, které jimi už prošly?

Milá Verunko, tvým minikurzem jsi mě ve 30. tt. doslova vrátila do mého těla. Jak už jsem psala v příspěvku na fb, mám pocit že bez tebe teď nedokážu žít 😀 Moc mě baví tvé vedení, tvůj projev, tvé znalosti, informace, způsob, jakým se všem věnuješ. Jsem zkrátka nadšená a budu tě sledovat.
Lucie Svačinová
Dobrý den, Veroniko, chtěla bych Vám poděkovat za Minikurz jógových rituálů. Bylo to inspirativní a moc příjemné, obsahově i formou, především tedy Vaším milým a klidným projevem. Krásně se Vás poslouchá a vyzařujete takové dobro a klid 🙏
Zuz Vé
Veru, moc děkuji za MINIkurz Jógové rituály v těhotenství, jsem díky němu klidnější, vyrovnanější a těším se víc a víc na miminko. Dodala jsi mi odvahu, energii a klid. Nejen Tvou péčí, ale i vyjadřováním, celkovým vystupováním, Tvým hlasem a osobností. Je vidět, že to vše děláš s láskou a je očividná Tvá vzdělanost a informovanost, což je úžasné. Opravdu děkuji
Barbora Luňáková
Krasna,jemná,velmi ženská energie🌹🥰moc moc dekuji🤩zaroven bych rada dodala me zavnimani i krasne drzeneho prostoru pro prijemne získávání informaci,i za to moc dekuji,protože vnimam,ze toto je velmi dulezite💖✨vždycky pro me byla super joga,ale to propojeni s velmi jemnými pohyby,které krasne srovnaji telo a zaroven meditace,velmi uzasny a kvalitni komplex✨💫🥰s každým videjkem z kurzu dve duse na jogamatce vnimam tu laskavou peci,která mi skrz prochazi,moc dekuji💖
Inuška
Moc děkuji za minikurz... Toto často nepíšu, ale přihlašuji se sem tam na různé webináře o věcech, které mě zajímají, a často webinář nedokoukám nebo mě nemotivuje k nákupu dalších produktů. U vás se toto nestalo, naopak mi všechny informace přišly přínosné a krásně mi seděly do komplexnosti přístupu. Zvažovala jsem koupi, ale z ochutnávky jsem měla pocit, že konečně dostávám informace, které potřebuji, které jsou pro mě důležité a zároveň nezapomínám na další oblasti, které se toho dotýkají. I přes to, že webinář byl krátký, dotkla jste se spousty pro mě důležitých oblastí, zaznělo tam spousta důležitých informací, které jsem si vzala k srdci. A i když to byly drobnosti, tak hned po pár dnech vědomého stání a sezení cítím úlevu, je mi v těle lépe. Stejně tak těch pár vět o rebozu bylo pro mě opravdu důležitých. A to je asi i váš dar - v pár větách předat to "jádro" informací, které by někomu jinému stačily na hodně ukecaný víkendový kurz 🙂
Nela Szmek Hollayová
Tvoj hlas ma upokojuje a nechať sa ním viesť mi robí veľmi dobre na tele aj na duši 🥰Krásny večerný rituál, ktorý zvládnem aj v únave, skutočne je veľmi jemný a láskavý. Ďakujem Ti 🙏
Klaudia
Veru moc sem si minikurz užila, jsi takový pohlazení po duši🥰
Janča

Kdo vás rituály provede?

Veronika Johánková

Jsem celostní lektorka funkční jógy, mindfulness, průvodkyně a hlavně máma dvou malých chlapíčkůdalší dušebříšku. Prostřednictvím těhotensképoporodní funkční jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesnéduševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sdílení radostístarostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.

Nejčastěji pokládané dotazy

JSEM NA ZAČÁTKU TĚHOTENSTVÍ, MOHU SE ZAPOJIT?

Ano, pokud nemáte od svého gynekologa či porodní asistentky doporučený klid. Minikurz má za cíl vás informovat a vtáhnout do péče o sebe a miminko v bříšku co nejdříve. Nejdůležitější je začít vnímat své tělo.

JSEM V TŘETÍM TRIMESTRU, MÁ PRO MĚ WORKSHOP JEŠTĚ SMYSL?

Určitě, protože třetí trimestr je velice důležitý pro celkové zklidnění a přetočení miminka do optimální pozice pro porod. Zaměříme na uvolnění psychiky a pánevního dna. Nikdy není pozdě pro vědomou přípravu na porod.

CO KDYŽ NA WORKSHOPU NEMŮŽU BÝT ŽIVĚ?

Nebojte, můžete si vše v klidu procházet ze záznamů.

KOLIK ČASU MI WORKSHOP ZABERE?

Počítejte min. se 2 hodinami.