LEHKOST PO TĚLE I NA DUŠI ANEB

DRŽENÍ TĚLA A DECH V TĚHOTENSTVÍ

OBJEVTE KOUZLO DECHU, KTERÝ JE ALFOU A OMEGOU VĚDOMÉ, LÁSKYPLNÉ A SNADNĚJŠÍ CESTĚ K PORODU A NASTAVTE SVÉ TĚLO TAK, ABY VÁS NEBOLELO

Těhotné ženy se správným DRŽENÍM TĚLA dokážou daleko lépe využívat svůj DECH.

PŘEJETE SI:

  • naučit se dechové techniky, které vás provedou uvolněným těhotenstvím a přivedou k miminku?
  • ulevit přetíženým partiím a posílit oslabená místa?
  • nastavit své tělo tak, aby vás nebolelo a zároveň pracovat s emocemi díky hlubokému dýchání?
  • ladit se s miminkem, zharmonizovat tělesnou i duševní schránku a zbavit se strachu z porodu?
  • zmírnit bolestivé kontrakce?
  • uvolnit se a dojít k miminku přirozenou cestou?
0
žen už se ladilo podlé této lekce
Těhotenská jóga - pohyb, dech a mysl

KDO VÁS LEKCÍ PROVEDE?

Jmenuji se Veronika Johánková, jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Ladím harmonii dvou duší na jógamatce. Prostřednictvím těhotenské jógy dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání, sdílím všechny radosti i starosti a krůček za krůčkem bourám strachy a předsudky.

Jsem autorkou on-line kurzu těhotenské jógy DVĚ DUŠE NA JÓGAMATCE, který zahrnuje systematický a zároveň intuitivní přístup ke cvičení a práci s myslí. Vedu lekce a workshopy tak, abych dodala těhotným ženám důvěru v sebe sama a naučila je vnímat své tělo a reagovat na něj. Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.

Lekce zdarma je zároveň úvodním dílem kurzu Dvě duše na jógamatce, který je určen nejen prvorodičkám, ale také maminkám, které jsou podruhéočekávání. Kurz bude dechovými technikami provázen od začátku do konce. Možná ve vás přístup k dechu zraje stejně jako ve mně... každé období má své. Beru ho jako velkého pomocníka, kterého mám neustále po ruce. Teď když se potřebuji zrelaxovat jako maminka nebo předtím, když jsem se jako těhotná prodýchávala k miminku.  

 

Zaměřovat se na konkrétní dechové techniky pro porod může být spíš kontraproduktivní, jelikož nikdy dopředu nevíme, co nás čeká. V DNEŠNÍ USPĚCHANÉ DOBĚ SE PŘIKLÁNÍM K ZASTAVENÍ, POZOROVÁNÍ SVÉHO DECHU, JEHO PROHLOUBENÍ A VYUŽITÍ JAKO NÁSTROJE K UVOLNĚNÍ.

To je totiž gró celého těhotenství a porodu – UVOLNĚNÍ. Nepotřebujeme nic jiného, než ZNÁT SVÉ TĚLO, NÁSLEDOVAT INTUICI A UMĚT SE PONOŘIT DO VLASTNÍHO SVĚTA.

Nahlédněte pod pokličku celého balíčku péče o těhotné ženy a miminka, který obsahuje DVA DRUHY JÓGOVÝCH VIDEÍ (GRAVID - kompenzace těhotenských potíží a FLOW  - jógování podle momentálního rozpoložení), RELAXAČNÍ AUDIONAHRÁVKY, AFIRMACE (pozitivní myšlenky), VIZUALIZACE (řízená představa), PLAYLISTY a spoustu BONUSŮ.