Víkendové jógování 

pro mámy s dětmi

28. - 30. 4. 2023

Andělský dvůr 

3 dny pro DOSYCENÍ v kruhu žen, které jsou na stejné vlně.

Potřebujeme to všechny... odpočinout si JINAK. Užít si

 

funkční jógové

 

opečování s 

 

relaxacemi, mantrováním a mindfulness

 

které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně prožijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Dvě duše na jógamatce po porodu.

Necháte si POMOCT svými blízkými (tatínkové, babičky, kamarádky)

a pomalu se dostanete zpět ke svému tělu bez tlaku na výkon a naplno tak začnete vnímat své tělo.

Nic se nedá naplánovat, ale my víme,

že nejdůležitější je pochopení a trpělivost, a proto se 

naučíme NELPĚT a žít PŘÍTOMNOSTÍ.

Program

Pátek

Check - in od 15:00

odpoledne přivítání, oťukávání prostředí, zabydlování

17:00 VŠÍMAVÁ máma & očistný rituál

večeře

Relaxace JARO (olejíčky, hudební nástroje)

Sobota

snídaně 

10:00 ENERGICKÁ máma & MINDFULNESS

Oběd 

Volný čas na výlety, čerpání energie v přírodě nebo v sauně

17:00 JIN máma

Večeře

Relaxace LASKAVOST (olejíčky, hudební nástroje)

Neděle

snídaně  

10:00 Máma ŽENA & MINDFULNESS

Rozloučení v kruhu, sdílení, kakaový rituál

Časový harmonogram se může

měnit na základě vašich potřeb.

Na co se můžete těšit?

3 dny mezi loukami a poli

Penzion Andělský Dvůr se nachází na okraji malebné vesničky Světce, která je umístěna na rozhraní Jižních Čech a Vysočiny. Hned nad penzion na kopci se rozprostře nádherný výhled přes údolí na okolní vesničky.

Jóga, tanec, relaxace, sauna, sdílení

Pohladíte tělo zdravým cvičením, a rozplynete se také v jógové flow, díky které nahlédnete do hlubin ženské duše. Praxi okoření mantry & mindfulness praktiky, které nás uvrtají do tady a teď.

Čas jen pro sebe

Budete se hýčkat a dosytíte se nejen po fyzické, ale také duševní stránce. O dítko/děti se na chvíli postará váš muž nebo jiná blízká duše. Můžete si také užít saunování nebo místní jezírko.

Plná penze

Začínáme páteční večeří a končíme nedělní snídaní.

Večerní dýchánky

Až dětičky usnou, sejdeme se na relaxaci a sdílení, které jsou v mateřství tolik potřeba.

Volnočas

Víte, jak je to s plány a dětmi... všechno je vždycky jinak 😉 Nemějte obavy, vše se dá domluvit. Okolo penzionu se rozprostírá pozemek o velikosti 9 ha. V celém okolí se hemží hospodářská a domácí zvířata, venkovní odpočinkové místa naleznete po celém areálu (sítě, kamenné či dřevěné sezení). Pro děti je připravené dětské hřiště.

Co říkají ženy na minulé víkendové jógování?

Procvičení, rozhýbání, rozvlnění, probuzení i těch míst v a na těle, která tak dlouho spala, ale také uzemnění, napo a propojení sebe sama, nabití, velké sdílení a ohromně uklidňující ujištění, že všechny maminky jsme na tom podobně…:) To je jen malý výčet toho, co mi dal víkend s Verunkou, která opět dokázala, že je Žena na správném místě. Doporučuju všem maminkám (a tatínkům!)🤍
Kristýna Čermáková
Ahoj Veru, konečně jsem se po delší době dostala k tomu odpovědět ti na tvůj email po našem víkendu v Jizerkách. Mohla bych napsat jen DĚKUJI. DĚKUJI TI MOC.A děkuji sobě, že jsem si ten víkend dovolila. A bylo by to dostatečně výstižné. Ale chtěla bych ještě dodat, cítila jsem naprosté spojení, uvolnění a napojení. Duší se k víkendu často vracím a uzemňuji se. Ráda bych se vámi opět ráda obklopila a myšlenkami se obklopuji. Pokud mi bude dán ten dar mít ještě další miminko, budu neskutečně ráda za předporodní/ poporodní rituál s tebou. Užívej si nádherného babího léta, protože taková, jaká jsi byla tam, tak jsi byla "babí léto" 🙂
Lenka
Já ti chci moc poděkovat za tak skvělý zážitek, který byl pro mě neskutečně osvobozující, niterně vnímavý a pečující v celém svém rozsahu. Byl to báječně strávený, příjemný víkend v nádherném a přátelském prostředí. Chci se teď na sebe mnohem častěji napojit a věřím v samu sebe, že to zvládnu. Bylo to hodně transformující jak ve vědomé i nevědomé rovině. Děkuji osudu za tuto možnost tě poznat naživo. Přeji ti i nadále mnoho zdraví, energie a elánu, který si jakoby přelila i do nás. Ještě jednou moc díky. PS: I rodina s okolím zaznamenali změnu 🙂 :-*
Pavla
Dekuju za skvely vikend, ja jsem si to mooc uzila a manzel s malou taky. ♥️ Hlavne jsem moc rada, ze jsme se poznaly osobne, kdyz si me tak hezky, diky kurzu, provazela k porodu. 🤗 Rikala jsem zenam pred naparkou, jak jsem se v den porodu vlnila u zdi, i pred porodnici a myslela na tebe, at se nebojime udelat hlasovy projev. 😁 Ovlivňuješ ženy a je to skvělé. 🙏 Jsem moc ráda, že na mě minikurz vyskočil a že jsem si koupila balíčky. Hned jsem věděla, že to je presne to ono. Jak si klidná, čiší to z tebe každým coulem. Já jsem energetický lev a miluju klidné lidi kolem sebe. ♥️🙏😁
Jana
Bylo to úžasný a cítím se zase jinak, pozitivně a víc jako já. Ne nešťastná ubrblaná unavená máma (služka dětí, kuchařka, uklízečka), ačkoliv ty všechny role člověk nějak zastane, věřím, že to bude s větší lehkostí.
Jana
Vypnout Nemyslet Neplanovat Rozložit se Vnímat Plynout Sdílet Přijímat Uzemnit se Spojit se sama se sebou A odvézt si to domů
Pája Kmošková

10 pokojů

Cvičící maminka

4 990 Kč

Doprovod

3 990 Kč

Dítě nad 3 roky

1 915 Kč

Děti do 3 let

zdarma bez nároku na lůžko a stravu

Cena zahrnuje ubytování na dvě noci, plnou penzi, organizaci, lektorné.

Místo si rezervujete po zaslání zálohy 3940 Kč/pokoj pro rodinu.

Zbytek se doplácí na místě hotově.

 

V případě zájmu či dotazů prosím napište přes formulář a uveďte kolik vás pojede, kolik potřebujete postelí, zdali spíte společně v posteli (pokud máte dětskou postýlku, prosím napište),

abych vám našla vhodný pokoj. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

Po registraci obdržíte email, kam uhradit platbu a dodatečné informace.

Možná vás zajímá....

Praktické informace

V každém pokoji je koupelna, lednice a rychlovarná konvice, smart TV, wi-fi, psacím či normální stolem s židličkami, ručníky. Ve společenské místnosti je samoobslužný bar.

Adresa ANDĚSKÉHO DVORA

Světce 21 378 21 Světce

Mám si s sebou něco vzít?

Vezměte si s sebou vaši jógamatku, bolster či meditační polštářek (není povinné, ale prima pro příjemnou praxi), deku, teplé ponožky, papučky a cokoliv, co rády používáte při vaší praxi.

Co když nebudu moci přijet?

Pokud nebudete moci přijet a budete to vědět 30 dnů předem, vrátím vám zálohu v plné výši. Pokud by to nevyšlo po termínu, můžeme zkusit najít náhradu a kdyby se to nepovedlo, záloha pokryje náklady spojené s ubytováním.

Mohu si vzít pejska?

Bohužel s ohledem na ostatní to není možné.

Moc se na vás těším, Veru

Kdybyste měly nějaké otázky, pište na info@veronikajohankova.cz

Veronika Johánková

Jsem snílek, celostní lektorka, průvodkyně a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sídlení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.