Jógové hýčkání

pro těhotné ženy

19. - 21.1. 2024

 

Stodola Jamky

3 dny fyzické i duševní přípravy na porod se stejně naladěnými ženami.

 

Funkční i intuitivní

 

opečování, které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně si užijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Dvě duše na jógamatce

&

Intuitivní porod

 

opečování, které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně si užijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Program

Funkční & Flow jóga

 

Těhotenská pránájáma

 

Mindfulness

 

Rebozo hýčkání

 

Přednáška o bylinné přednášce

 

Relaxace & afirmace

 

Pečující (před)porodní ladění

 

Satsang & kakao

 

PS: Možnost těhotenské masáže, pro otužilkyně jezírko nebo krátké ohřátí v sauně 

 

Poznámka: tento pobyt je vhodný pro ženy ve všech trimestrech, pokud se na to cítí. Nikdy není moc brzy nebo pozdě ladit se na porod a pečovat o sebe a miminko. Tento pobyt nenahrazuje (fyzio/psycho) terapeutickou práci. Je pozvánkou k hlubšímu poznání jógy, mindfulness, reboza či tajů kakaa. Pobyt může být skvělým poznáním toho, co vám je blízké, co vám voní a čemu byste se chtěly věnovat hlouběji ve vaší soukromé praxi či individuální jógové terapie. 

Na co se můžete těšit?

3 DNY V PŘÍRODĚ

Centrum Jamky je zrekonstruovaná stodola a multifunkční prostor. Stodola je umístěna v ukázkové přírodní zahradě Jamky. Ke stodole patří kromě přírodní zahrady, sadu a louky také přírodní koupací jezírko a sauna. V bezprostřední blízkosti jsou rybníky a potok a také velké ohniště.

CELOSTNÍ HÝČKÁNÍ

Pověnujeme se tělu po funkční stránce, aby nic nebolelo a povedeme ho také do intuitivních pozic, které pomáhají miminku na svět. Vše v doprovodu dechových cvičení, které uvolní nejen tělo, ale také mysl.

REBOZO & MANTRY & HÝČKÁNÍ

Ukážu vám, jak si zavinovat bříško do šátku, jak je šátek užitečný v těhotenství, ale i po porodu a ukážeme si, jak se díky němu můžete uvolnit. Uvolníme si hrdlo pěním manter a provedu vás pečujícími rituály, kterými budete hýčkat nejen sebe, ale i přicházející nový život.

VEGANSKÁ STRAVA

Veganská plná penze. Začínáme páteční večeří, končíme nedělním obědem.

VEČERNÍ DÝCHÁNKY

Aktivitu vyrovnáme relaxačními večery, kde nebude chybět voňavá aromaterapie, svíčky, zvuk tibetské mísy, zvonkohry nebo šamanského bubnu.

SATSANG & MASÁŽ & JEZÍRKO & SAUNA

Prostor pro otevření citlivých témat, podpory a SPOLUbytí v kruhu stejně naladěných žen. Pokud si budete přát, můžete si také užít těhotenskou masáž nebo se ohřát v sauně a zchladit se v jezírku, pokud jste zvyklé.

Co říkají ženy na minulé hýčkání & jógování?

Tady se můžete podívat, jak to tam vypadalo:

Těhotenský pobyt s Veru a ostatními ženami pro mě znamenal naprosté uvolnění, relaxaci a napojení se sama na sebe. Sdílení, které po celý pobyt probíhalo, mi přineslo hodně podnětů a energie do zbytku těhotenství a následujícího mateřství.☀ Moc Veru děkuju za práci, kterou se ženami děláš a jak je vedeš. Často se neumíme opečovat, zaměřit se na sebe a odkládáme se na druhou kolej... A Ty to ženy krásně učíš, jak na svých pravidelných lekcích, tak na takovémto pobytu. Moc jsem si to užila a příště bych jela zas 😊
Jitka Alešová
Čas pro sebe, čas na sebe a hlavně společný čas s miminkem, které si k nám našlo cestu a zanedlouho mělo přijít mezi nás. Pobyt byl pro mě velmi potřebný, doma už jsem měla jednoho malého raubíře a tudiš mi čas na mimi a sebe opravdu chyběl. Potřebovala jsem klidné usebrání, napojení na sebe i na miminko, ale také sdílení, pochopení. Toto vše se mi na pobytu s Verčou dostalo. Já za to byla moc ráda a jsem za to vděčná.
Klára Maštalířová
Na jógový pobyt v Buchově dost často vzpomínám a vlastně to byl můj nejhezčí zážitek za celé těhotenství. Poprvé jsem konečně dokázala zpomalit, naladit se na sebe i na miminko. Prostředí Buchova, jídlo i společnost, všechno bylo perfektní. A i když jsem měla projeté všechny lekce z online kurzu, poznat Verču osobně a zažít lekce i program na vlastní kůži je něco úplně jiného, než si najít chvilku doma v obýváku. Přesně to jsem tenkrát potřebovala. Děkuji 🙏.
Tereza Vybíralová
Těhotenský pobyt byl pro mě úžasným pohlazením a krásným kontaktem se sebou a miminkem. Brala jsem to jako svého druhu předporodní rituál a vyšel líp, než jsem si mohla představit. Kombinace cvičení, relaxace, procházek a mindfulness a jiných technik mě dokázaly tak uvolnit, že jsem si na konci pobytu přála jet rovnou porodit, protože mi bylo jasné, že před skutečným porodem to nejspíš takhle hluboko nepůjde 🙂 Veru je zkušená profesionálka, žena na svém místě a já Ti moc děkuju, že jsem s Tebou mohla částí svého těhotenství projít, vyplatilo se to nepopsatelně 🙏
Klára Potočková
Moc moc děkuju za tvé provázení! ❤️🌞🙏 Dodalas mi větší klid, odvahu i sebedůvěru. 😊 Co děláš, děláš skvěle! Jsi opravdu žena na svém místě! 🙂
Veronika Mulićová
Děkuji ještě jednou za podporu a skvělý léčivý víkend. Co děláš má smysl 👍
Klára Probstová

 

opečování, které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně si užijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Cena dýchánku

Cena za pobyt

5800 Kč

Cena zahrnuje ubytování za dvě noci, plnou penzi, saunu,

jezírko, organizaci, program a lektorné.

Těhotenská masáž s Lindou Mahelovou - 60 min. /900.-Kč (hradí se přímo Lindě).

Místo si rezervujete po zaslání zálohy na ubytování 2100 Kč/osoba.

Zbytek se doplácí na místě hotově.

 

V případě zájmu či dotazů prosím napište přes formulář

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Možná vás zajímá....

Co když nebudu moci přijet?

Pokud nebudete moci přijet a budete to vědět 30 dnů předem, vrátím vám zálohu v plné výši. Pokud by to nevyšlo po termínu, můžeme společně zkusit najít náhradu a kdyby se to nepovedlo, záloha pokryje náklady spojené s ubytováním.

Adresa Stodola Jamky

Leletice 41 262 42 Hvožďany

Mám si s sebou něco vzít?

Vezměte si s sebou pro váš komfort jógamatku (na místě jsou také), láhev na vodu, šátek / rebozo (pokud máte, případně může být i nosící na děti, nějaké vezmu s sebou), papučky, deník/notýsek, tužka, teplé oblečení na venkovní radovánky a cokoliv, co rády používáte při vaší praxi. Také si přibalte nějaké své dobroty, o kterých víte, že je nutně ke svému stavu potřebujete 🙂 Každá těhotná žena má ve stravě jiné potřeby.

Sauna / jezírko / masáže

Domluvila jsem pro vás užasnou masérku Lindu Mahelovou, která se věnuje také bylinkám. Během volných chvil si tak můžete užít hodinovou masáž v jemném podání. K dispozici máte také saunu, která je součástí přírodní zahrady V Jamkách. Pokud jste byly zvyklé chodit do sauny před těhotenstvím, a budete se chtít nahřát a následně zchladit s respektem k vašemu stavu v koupacím jezírku, můžete si užít vše nabízené dle vašeho zvážení.

Ubytování a dispozce objektu.

Spodní prostor je velká cca 100m2 vč kuchyňky (​plně vybavená s myčkou, lednicí a velký jídelním stolem), součástí jsou dva mobilní stoly, které lze variabilně uschovat či rozložit. Prostor pro cvičení je ideální pro max 15 lidí. Ve spodním prostoru je rovněž sociální zázemí (2x WC, 2x sprchový kout, 2x umyvadlo). ​ V horní části stodoly najdete 8 ubytovacích kójích se 14 lůžky. 1x trojlůžák, 1x jednolůžko a ostatní dvoulůžkové. Ke stodole patří kromě přírodní zahrady, sadu a louky také přírodní koupací jezírko a sauna. V bezprostřední blízkosti jsou rybníky a potok a také velké ohniště. ​ Do prostoru stodoly mají PEJSCI VSTUP ZAKÁZÁN. Prosíme o respektování tohoto pravidla. K dispozici je 15 jógamatek, 15 kusů vyšších podsedáků a 15 dek na přikrytí při józe, nahoře jsou vlněné deky k případnému zabalení. K dispozici je nespresso káva kus za 30,-, (zapisujete si čárky a na konci pobytu se sečtou a uhradí). Lze volně použít rozpustnou kávu i čaje.

O Stodole Jamky

Centrum Jamky je zrekonstruovaná stodola a multifunkční prostor. Probíhají zde semináře, workshopy, jógové pobyty, kurzy, a to více či méně spjaté s vnitřním rozvojem člověka. Stodola jeumístěna v ukázkové přírodní zahradě Jamky, ve volné krajině s otevřeným nebem, navazuje na ni sad a louka, která je samozřejmou součástí všech pobytů, působí buď jen esteticky nebo se využívá i na další činnosti spojené s konkrétní akcí.

Poslání Jamek

Stodolu jsme s rekonstruovali s tím, že prostřednictvím vytvoření místa, kde se lidé mohou stýkat, propojovat a inspirovat se navzájem, můžeme prohloubit náš celoživotní záměr prohlubovat harmonii v prostoru i v sobě. ​ Stodola je tak součástí našeho osobního projektu žít v souladu se sebou a přírodou, s přirozenými cykly. Pěstujeme si své potraviny, obnovujeme biodiverzitu v krajině, zadržujeme vodu, komunikujeme s půdou, nacházíme velkou svobodu a také velkou zodpovědnost ​ Tím, že do tohoto prostoru zveme další inspirativní lidi, vytváříme půdu pro zvyšování vibrací a otevírání srdcí… … vážíme si, že jste v tom s námi😊

Doprava

Na místo je nejideálnější dopravit se autem, a proto vypíšu spolujízdu, abyste se případně mohly domluvit.

Moc se na vás těším, Veru 

Veronika Johánková

Jsem snílek, celostní lektorka, průvodkyně a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sdílení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.

Více o Veru -->