Jógové hýčkání

pro těhotné ženy

24. - 26.5. 2023

 

Apartmány U rybníčku

3 dny fyzické i duševní přípravy na porod se stejně naladěnými ženami.

 

Funkční i intuitivní

 

opečování, které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně si užijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Dvě duše na jógamatce

&

Intuitivní porod

 

opečování, které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně si užijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Program

Funkční & Flow jóga

 

Těhotenská pránájáma

 

Mindfulness

 

Rebozo hýčkání

 

Přednáška o bylinné přednášce

 

Relaxace & afirmace

 

Pečující (před)porodní rituály

 

Satsang & kakao

 

PS: Možnost těhotenské masáže 

 

Poznámka: tento pobyt nenahrazuje (fyzio)terapeutickou práci. Je pozvánkou k hlubšímu poznání jógy, mindfulness, rituálů či tajů kakaa. Pobyt může být skvělým startem a poznáním toho, co vám je blízké, co vám voní a čemu byste se chtěly věnovat hlouběji ve vaší soukromé praxi či individuální jógové terapie. 

Na co se můžete těšit?

3 DNY V PŘÍRODĚ

Apartmány U rybníčku se nacházejí v malebné jihočeské vesničce Kostelec nad Vltavou, 2 km od Ždákovského mostu a vodní nádrže Orlík. Jedná se o rodný dům našeho významného kulturního historika Čeňka Zíbrta.

CELOSTNÍ HÝČKÁNÍ

Pověnujeme se tělu po funkční stránce, aby nic nebolelo a povedeme ho také do intuitivních pozic, které pomáhají miminku na svět. Vše v doprovodu dechových cvičení, které uvolní nejen tělo, ale také mysl.

REBOZO & PEČUJÍCÍ RITUÁLY

Ukážu vám, jak si zavinovat bříško do šátku, jak je šátek užitečný v těhotenství, ale i po porodu a ukážeme si, jak se díky němu můžete uvolnit. Provedu vás pečujícími rituály, kterými budete hýčkat nejen sebe, ale i přicházející nový život.

VEGETARIÁNSKÁ STRAVA

Vegetariánská plná penze. Začínáme středeční večeří, končíme páteční snídaní.

VEČERNÍ DÝCHÁNKY

Aktivitu vyrovnáme relaxačními večery, kde nebude chybět voňavá aromaterapie, svíčky, zvuk tibetské mísy, zvonkohry nebo šamanského bubnu.

SATSANG & MASÁŽ

Prostor pro otevření citlivých témat, podpory a SPOLUbytí v kruhu stejně naladěných žen. Pokud si budete přát, můžete si také užít těhotenskou masáž.

Co říkají ženy na minulé hýčkání & jógování?

Tady se můžete podívat, jak to tam vypadalo:

Těhotenský pobyt s Veru a ostatními ženami pro mě znamenal naprosté uvolnění, relaxaci a napojení se sama na sebe. Sdílení, které po celý pobyt probíhalo, mi přineslo hodně podnětů a energie do zbytku těhotenství a následujícího mateřství.☀ Moc Veru děkuju za práci, kterou se ženami děláš a jak je vedeš. Často se neumíme opečovat, zaměřit se na sebe a odkládáme se na druhou kolej... A Ty to ženy krásně učíš, jak na svých pravidelných lekcích, tak na takovémto pobytu. Moc jsem si to užila a příště bych jela zas 😊
Jitka Alešová
Čas pro sebe, čas na sebe a hlavně společný čas s miminkem, které si k nám našlo cestu a zanedlouho mělo přijít mezi nás. Pobyt byl pro mě velmi potřebný, doma už jsem měla jednoho malého raubíře a tudiš mi čas na mimi a sebe opravdu chyběl. Potřebovala jsem klidné usebrání, napojení na sebe i na miminko, ale také sdílení, pochopení. Toto vše se mi na pobytu s Verčou dostalo. Já za to byla moc ráda a jsem za to vděčná.
Klára Maštalířová
Na jógový pobyt v Buchově dost často vzpomínám a vlastně to byl můj nejhezčí zážitek za celé těhotenství. Poprvé jsem konečně dokázala zpomalit, naladit se na sebe i na miminko. Prostředí Buchova, jídlo i společnost, všechno bylo perfektní. A i když jsem měla projeté všechny lekce z online kurzu, poznat Verču osobně a zažít lekce i program na vlastní kůži je něco úplně jiného, než si najít chvilku doma v obýváku. Přesně to jsem tenkrát potřebovala. Děkuji 🙏.
Tereza Vybíralová
Těhotenský pobyt byl pro mě úžasným pohlazením a krásným kontaktem se sebou a miminkem. Brala jsem to jako svého druhu předporodní rituál a vyšel líp, než jsem si mohla představit. Kombinace cvičení, relaxace, procházek a mindfulness a jiných technik mě dokázaly tak uvolnit, že jsem si na konci pobytu přála jet rovnou porodit, protože mi bylo jasné, že před skutečným porodem to nejspíš takhle hluboko nepůjde 🙂 Veru je zkušená profesionálka, žena na svém místě a já Ti moc děkuju, že jsem s Tebou mohla částí svého těhotenství projít, vyplatilo se to nepopsatelně 🙏
Klára Potočková
Moc moc děkuju za tvé provázení! ❤️🌞🙏 Dodalas mi větší klid, odvahu i sebedůvěru. 😊 Co děláš, děláš skvěle! Jsi opravdu žena na svém místě! 🙂
Veronika Mulićová
Děkuji ještě jednou za podporu a skvělý léčivý víkend. Co děláš má smysl 👍
Klára Probstová

 

opečování, které pohladí bolavé tělo i duši.

 

Společně si užijeme třídenní celostní péči ve stylu

 

Cena dýchánku

Cena za pobyt

5600 Kč

Cena zahrnuje ubytování za dvě noci, plnou penzi, organizaci, program a lektorné.

Těhotenská masáž - 40 min./600.-Kč (hradí se přímo paní masérce).

Místo si rezervujete po zaslání zálohy 1600 Kč/osoba. Zbytek se doplácí na místě hotově.

 

V případě zájmu či dotazů prosím napište přes formulář

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Možná vás zajímá....

Co když nebudu moci přijet?

Pokud nebudete moci přijet a budete to vědět 30 dnů předem, vrátím vám zálohu v plné výši. Pokud by to nevyšlo po termínu, můžeme společně zkusit najít náhradu a kdyby se to nepovedlo, záloha pokryje náklady spojené s ubytováním.

Adresa Apartmánů U rybníčku

Apartmány U rybníčku Kostelec nad Vltavou 23 398 58 Kostelec nad Vltavou

Mám si s sebou něco vzít?

Vezměte si s sebou vaši jógamatku, deku, šátek / rebozo (pokud máte, případně může být i nosící na děti, nějaké vezmu s sebou), papučky, deník/notýsek, tužka, a cokoliv, co rády používáte při vaší praxi.

Ubytování a dispozce objektu.

Apartmány se nacházejí v levém křídle domu s vlastním vstupem. V současné době nabízí ubytování v jednom dvoulůžkovém, v jednom třílůžkovém (s možností přistýlky) a třech čtyřlůžkových dvoupokojových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny původními dřevnými podlahami, nábytkem a doplňky tak, aby co nejlépe vystihly atmosféru doby, ze které celý objekt pochází a zároveň, aby se hosté cítili dobře a v pohodlí. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu a společnou kuchyňku na pavlači. Wi-Fi připojením je zdarma. Parkování je možné před domem zdarma. Snídaně formou menu, včetně raw food. Káva a čaj po celou dobu pobytu zdarma.

Moc se na vás těším, Veru 

Veronika Johánková

Jsem snílek, celostní lektorka, průvodkyně a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sdílení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.

Více o Veru -->