Hýčkací rituál

Lázně pro tělo i duši 

Pohyb, rebozo masáž, bylinná napářka,

relaxace s vůněmi, dobrotami, a sdílením v jednom....

i takhle se dá dívat na rituál. 

 

Čas jen pro sebe.

Jak rituál probíhá?

Průběh rituálu je velmi individuální...

záleží na vás a vašich potřebách.

Můžete si vybrat vše nebo jen to, co vás zrovna nejvíc volá...

 • NASLOUCHÁNÍ
  Jsem tu pro vás.
 • POHYB
  Dostanete individuální péči zaměřenou na vaše bolístky po funkční i jógové rovině.
 • DECHOVÉ CVIČENÍ & MINDFULNESS
  Dech je kouzelný nástroj, který máme neustále u sebe a pořád na něj zapomínáme. Naučíte se zklidňující dechové a mindfulness techniky pro pohodu v každodennosti.
 • BYLINNÁ NAPÁŘKA
  Uvolníte tělo, mysl a hlavně vaše lůno formou parní lázně, která v sobě kombinuje aroma, hydro, termo, fytoterapii.
 • REBOZO MASÁŽ
  Uvolníte napětí v celém těle mexickým šátkem rebozo.
 • RELAXACE S MUZIKOTERAPÍÍ
  Dopřejete si hluboký odpočinek za doprovodu relaxační hudby a vůní. Rozvibrujeme tělo meditačními zvuky zvonkohry, tibetské mísy nebo šamanského bubnu.
 • KAKAO & DOBROTY
  Užijete si magickou chuť kakaa a dobrůtek.

Co potřebujete vědět

PRO KOHO JE HÝČKACÍ RITUÁL URČENÝ?

Pro kohokoli, koho volá celostní péče, která se nemusí vázat na před/po porodní období, ale jednoduše hýčkání. Kdykoli cítíte potřebu, že je toho na vás moc a potřebujete si vydatně odpočinout a nechat se hýčkat.

JAK RITUÁL PROBÍHÁ?

Je to na vás, můžeme se domluvit na pohybu, bylinné napářce, rebozo masáži se závěrečnou relaxací najednou anebo si můžete vybrat dvě procedury. Záleží na vašich časových možnostech, prioritách a chuti se hýčkat.

JAK PROBÍHÁ DOMLUVA?

Můžeme se domluvit přes email nebo si zavolat. Doporučuji ozvat se co nejdříve, aby na vše bylo dostatek času. Je dobré si promyslet, co od rituálu očekáváte, jestli se chcete více zaměřit na pohybovou část nebo relaxační. Určitě by bylo prima povědět si, jaký je váš záměr, jak se teď cítíte, co vám teď nejvíc leží na srdci.

KDY SE RITUÁL ODEHRÁVÁ?

Kdykoli cítíte potřebu...

KDE SE RITUÁL ODEHRÁVÁ A JAK DLOUHO TRVÁ?

Může se odehrávat u vás doma nebo u mně v Libčicích nad Vltavou. Rituál může trvat 2-3 hodiny podle toho, na čem se domluvíme.

KDY NEJPOZDĚJI MOHU TERMÍN ZMĚNIT?

Termín setkání lze změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení setkání účtuji storno poplatek 1000 Kč. V případě zrušení z vážných důvodům zkusíme najít společné řešení. Děkuji za to, že si vážíte mého i svého času.

CO SI PŘIPRAVIT?

Pohodlné oblečení a záměr hýčkacího rituálu.

JAK SE PŘIPRAVIT?

Vyhraďte si na péči dostatek času, ať nemusíme spěchat. Doporučuji v ten den hodně pít a po rituálu už jen odpočívat a integrovat nabyté zážitky. Zůstat v klidu a teple.

Cena rituálu

2500 - 3500
dle obsahu, délky a místa

Kdo vás rituálem provede?

Veronika Johánková

Jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sídlení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.