Lekce, workshopy, pobyty a individuálné péče 

REFERENCE od Ivany Křížkové, která chodila na lekce Vnímej své těhotenství do studia.

🌟Napojení na tělo a duši během těhotenství🌟

Jsem momentálně ve svém 39tt (zima 2023) (právě jsem ukončila 3 měsíční každotýdenní lekce) a musím sdílet svou neuvěřitelnou zkušenost s těhotenskou jógou s Verunkou. Od samého začátku jsem cítila, že to není jen cvičení, ale skutečný způsob, jak se spojit se svým tělem, svými emocemi a se svým budoucím miminkem.

🤰🏼Odborný a citlivý přístup lektorky: Verunka je nejen odborníkem na těhotenskou jógu, ale i nesmírně citlivým průvodcem na cestě těhotenstvím. Její slova jsou motivující, podporující a vždy plná porozumění. Cítím, že mě skutečně chápe a umí vytvořit prostředí, ve kterém se cítím bezpečněpohodlně.

🧘🏼‍♀️Napojení na své tělo: Cvičení se neomezují pouze na fyzickou stránku. Každá hodina zahrnuje prvky mindfulness, které mě naučily vnímat a naslouchat svému tělu. Prostřednictvím různých ásandechových cvičení jsem objevila sílu a pružnost svého těla, což je v tomto období nesmírně důležité.

👼🏼Napojení na potřeby mého miminka: Jsem ohromena tím, jak těhotenská jóga zdůrazňuje propojení s miminkem. Cvičení na posilování pánevního dnarelaxace mě naučily vytvářet intimní spojení s mým nenarozeným dítětem. Každý pohyb je proveden s vědomím toho, jak ovlivňuje nejen mě, ale i mé miminko.

🍀Komunita podpory: Nemohu nezmínit sílu komunity v rámci těhotenské jógy. Spojila jsem se s dalšími budoucími maminkami, sdíleli jsme své radosti a obavy. Vytvořila se zde podpora, kterou pociťuji nejen během cvičení, ale i mimo ně.

Celkově lze říci, že těhotenská jóga s Verunkou předčila mé očekávání. Je to nejen cvičení, ale také cesta objevování, napojení a přípravy na roli matky. Doporučuji ji každé budoucí mamince, která chce prožít těhotenství plně a s láskou.

Jedno velké DĚKUJI💗