DVĚ DUŠE SDÍLÍ s Alicí Mičunek

Do podcastu Dvě Duše jsem si pozvala ženu, jejíž cesta je mi velice blízká. Alice Mičunek je maminka, milovnice bylinek, lektorka jógy a autorka programu Cyklická jóga pro čtyři bohyně v tobě a Cesta k souladu.

Souzním s jejím přístupem k ženství a harmonnii v životě. Cestou jógy a bylinek pomáhá ženám cítit se dobře takové, jaké jsou.

Rozhovor se točí kolem našeho momentálního rozpoložení… mateřství, cykličnosti, ženství a harmonie mezi rodinou a tvořením.

Probíraly jsme cykličnost v těhotenství a co ji během jejího očekávání miminka posadilo na zadek 🙂

Nevynechaly jsme Alči beskydské období a její cestu z hor zpět do města.

Rozplývaly jsme se nad její novou láskou – tvoření pro Jógový ateliér LUNA.

Jak je někdy lepší řídit se heslem ŽÁVES (žádné velké s*aní) a přitom zůstat stále napojená na svou přirozenost.

Šly jsme do hloubky v tématech, o kterých se moc nemluví a přitom se týkají nás všech. Co dělat, když vám všechno padá na hlavu a jediné, co si přejete je schovat se po deku a s nikým nemluvit. Jsme nebo nejsme napojené na svou INTUICI? Nasloucháme si?

https://cyklickajoga.com/
https://jogovyatelierluna.cz/

Rozhovor si můžete poslechnout na YouTube, SpotifyApple podcast.

Odkazy najdete také tady: https://veronikajohankova.cz/podcast/

Hezký poslech

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sídlení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu."  Více o mně....>>