DVĚ DUŠE sdílí s Melanie Matějkovou (Síla pro život)

Při tomhle rozhovoru jsem zažívala neuvěřitelný klid a pohlazení po duši.

V dalším podcastu DVĚ DUŠE jsem si povídala s Melanie Matějkovou z projektu SÍLA PRO ŽIVOT a pocit z něj ve mně doznívá ještě dnes.

Moudrost, zkušenost, laskavost…

Melanie založila SÍLU PRO ŽIVOT se svým mužem Štěpánem.

Jejich vášní jsou:
– divoké byliny, které používají nejen k detoxikaci

Pomáhají lidem žít zdravěji, najít rovnováhu po fyzické i duševní rovině a ukazují jak jednoduché je žít v souladu s přírodou.

Zaměřují se na:
– fermentování
– klíčení
– divoké vaření
– jednoduše na zdravé stravování

Organizují také kongres UZDRAV SE, který má za cíl lidem otevřít oči a začít vnímat své tělo i mysl.

Mají čtyři dcery, se kterými se vydávají na dobrodružné cesty po světě.

Jejich životní styl je mi velice blízký, a protože jsem se jimi začala inspirovat, když jsem se stala maminkou, povídala jsem si s Melanie o těhotenství a mateřství, kterému se věnuji.

Probraly jsme její 4 těhotenství, porody, šestinedělí i kojení.

Jakým životabudičem jsou divoké byliny a zdravá strava v těchto křehkých obdobích. Naťukly jsme také domácí vzdělávání a co jim přináší.

A hlavně jsme podpořily maminky v tom, jakou důležitost mají každodenní kratičká zastavení, rituály, které jsou pro nás kotvou do přítomnosti.

Rozhovor si můžete poslechnout na YouTubeSpotify a Apple podcast.

Odkazy najdete také tady: https://veronikajohankova.cz/podcast/

Hezký poslech

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sídlení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu."  Více o mně....>>