Rozhovor s WEEF do pocastu Nastav dUŠI

[Rozhovor] Podcast Nastav dUŠI

Poprvé jsem byla hostem podcastu a to u Weef.

S touto energickou ženou mě pojí dávná pracovní minulost… už tehdy se pořád smála a dokázala vykouzlit úsměv na rtech i tomu největšímu mračounovi. Pak jsme se každá vydala svým směrem, abychom se setkaly na lekci těhotenské jógy.

Humor ji neopustil a tak se stala mou kolegyní, co se procvičování bránice týče.

Verunka je duší @_weef_ a snaží se šířit ekologickou a cestovatelskou osvětu… určitě už jste slyšely nebo četly její slogan “Míň věcí, víc zážitků”.

Nejdřív mě do článku vyzpovídala na téma:

A pár týdnů na to jsem seděla u ní v obýváku a povídala, povídala, povídala….

Uf byla to výzva a obrovské vykročení z komfortní zóny, mluvit o sobě, své životní cestě a zabrousit do mých porodů.

Nakolik mě ovlivnilo těhotenství a mateřství, jak vedu těhotenskou jógu, jak blahodárná k ženě a miminku je a mnoho dalšího.

Slovy Verunky:

„Veronika je maminka dvou dětí a lektorka těhotenské jógy. Kromě odpovědí na vaše časté dotazy spojené s jógou v těhotenství se bavíme o jejím významu, o tom, co Veronika považuje o porodu za nejdůležitější nebo třeba o jejích zkušenostech s porody a nastavení, které s mateřstvím přišlo.“

"Ladím harmonii dvou duší na jógamatce. Prostřednictvím těhotenské jógy dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Budu ráda vaší průvodkyní na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání, sdílet všechny radosti i starosti a krůček za krůčkem bourat strachy a předsudky."  Více o mně....>>