DVĚ DUŠE sdílí s Karolínou Kostroňovou (výživová poradkyně)

Do podcastu DVĚ DUŠE jsem si pozvala Karolínu Kostroňovou, výživovou poradkyni a lifestyle koučku, bystrou, vnímavou, otevřenou duši, ženu a hlavně čerstvou maminku, se kterou jsem v rozhovoru navázala na naše předchozí povídání o těhotenství v rámci livestreamu na instagramu (najdete v IGTV).

Kája šíří osvětu na poli zdravého životního stylu, ke kterému přistupuje celostně, a snaží se tak podpořit přirozený zájem o své zdraví širokou veřejnost.
Proto jsem moc ráda, že bude součástí mého těhotenského kurzu Dvě duše na jógamatce, kde se s námi podělí o své zkušenosti v oblasti výživy v těhotenství.

O čem jsme si povídaly?
– o jejích posledních dnech před porodem
– jak se ji dařil vypínat neocortex
– o přípravě na domácí porod
– co ji nejvíce překvapilo
– jak může jedno slovní spojení vytvořit blok, který Káju brzdil natolik, dokud si to nezpracovala
– co všechno dělala, aby pomohla miminku na svět
– jaké bylo její šestinedělí a její největší aha moment
– jak kojení není zas tak automatická a přirozená věc, která jde sama od sebe
– co ji v šestinedělí postavilo na nohy a dodávalo výživu

Povídání jsme zakončily v duchu člověk míní, život mění….

Přeji hezký poslech nebo podívanou na rozhovor plný smíchu, ale také slz…. Jsem moc ráda, že jsem mohla zaznamenat nastavení a energii Káji před a po porodu. Nádherný proces transformace ženy v mámu, děkuju.

Rozhovor si můžete poslechnout na YouTubeSpotify a Apple podcast.

Odkazy najdete také tady: https://veronikajohankova.cz/podcast/

Hezký poslech

"Jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sídlení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu."  Více o mně....>>