PŘEDPORODNÍ & UZAVÍRACÍ RITUÁL 🤰🏼🤱📿

Lázně pro tělo i duši

Pohyb, masáž, pára s bylinkami, koupel, květiny, vůně, dobroty, karty, hudba a sdílení v jednom…. i takhle se dá dívat na rituál. 

Oslava ženy v Matku.

Hlavními kotvami obou rituálů jsou ŽIVLY:

💨VZDUCH
🔥OHEŇ
💧VODA
⛰ZEMĚ

Ještě teď si pamatuju šimrání v břiše, když jsem vedla svůj první předporodní rituál… Šimrání je pořád, ale už je spojené s velkým těšením.

PŘEDPORODNÍ RITUÁL

By Lucie Fenclová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Je to opravdu čas vzácný, intenzivní a plný emocí.

Když je žena poprvé těhotná, vše je plné očekávání, obav, velkého neznáma, ale také těšení se, radosti a velkých změn.

Není jednoduché si v tom všem najít svou cestu, věřit plně svému tělu i miminku, když se to tak krásně říká v afirmacích.

Pokud je v nás zranění, nízká sebehodnota, své tělo jsme teprve začaly objevovat, vnímat a naslouchat mu, 9 měsíců je krátká doba, abychom šly k porodu vyladěné po fyzické i duševní rovině.

Je to začátek… jak já ráda říkám terapie těhotenstvím.

🤰🏼Během PŘEDPORODNÍHO rituálu se přes myšlenky, emoce a tělo dostáváme hluboko ke svým kořenům, k ženské rodové linii a skrz ní na sebe začínáme pohlížet jinak…

Začneme se ptát… jak hluboko sahají mé kořeny, jaké jsou ženy v mém rodě, kdo jsem, jaká jsem, jaká chci a nechci být maminka. Poprvé vyhazujeme do vzduchu velká témata, která pak dopíše život sám.

Je krásné pozorovat, jak máte prostor se opravdu zastavit, jak jste otevřené, upřímné a neodsouváte se na později. Jste napojené na sebe i miminko naplno.

🤱🏼UZAVÍRACÍ rituál je prorostlý porodní zkušeností… často transformační.

Jdeme do něj s tím, co chcete uzavřít, pustit, ale někdy zjistíme, že ještě nejste připravené něco uzavřít, jelikož to, s čím přicházíte je tak bolavé, že to chce ještě čas a hlubší terapeutickou péči. Přicházíte na jiné věci, které vyplývají přirozeně s příběhem, který vyprávíte. Často je uzavírací rituál časem, kdy jste po dlouhé době dosedly a zaposlouchaly se do sebe.

Přes podobnou linku jako v předporodním rituálu jdeme do hlubin ženské duše a častěji přichází slzy, které čistí a odplaví nánosy ze zranění…

Po zavinutí, které je vždy tak dlouhé, jak žena potřebuje, kdy žena pouští, co potřebuje, přijde ZNOVUzrození a otevření se všemu novému, co chce žena do svého života pozvat.

Rituály jsou pro mě nejvyšší forma péče, kterou ženám nabízím. Děkuju vám za důvěru, se kterou mě oslovujete. Moc si toho vážím 🙏🏻✨

A co když žena zrovna nechce oslavit své těhotenství, příchod miminka na svět či něco uzavřít? Co když se chce „jen“ rozmazlovat, nemluvit, opečovat v bezpečném prostoru…

Existuje ještě jedna možnost…

HÝČKACÍ RITUÁL  💃

Péče, která se neváže na před/po porodní období, ale jednoduše hýčkání. Moc mi tahle péče schází, a proto nabízím kombinaci mých nejoblíbenějších procedur, které se dají kombinovat tak, jak žena sama potřebuje.

🧘🏼‍♀️ Funkční & intuitivní pohyb
💨 Bylinná napářka
💆🏼‍♀️ Rebozo & manuální masáž
🙏🏻 Relaxace s vizualizací
🗣 Dechové cvičení, mindfulness, sdílení
🍫 Kakao

Všechny informace k rituálům najdete v sekci NAŽIVO.

Děkuju za důvěru a moc se těším na naše společné chvíle 🫶🏻

"Jsem celostní lektorka funkční jógy, mindfulness, průvodkyně a hlavně máma dvou malých chlapíčků a jedné princezny. Prostřednictvím těhotenské a poporodní funkční jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sdílení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství.  "  Více o mně....>>